Характер людини впливає на її плейлист

Характер людини впливає на її плейлист

Дослідження Стенфордського університету і Центру психометрії Кембриджського університету, проведені ще в 2015 році, довели, що за допомогою вподобань у Facebook можна багато чого довідатися про людину.

У додатку myPersonality, користувачам пропонували відповісти на 100 питань, розроблених вченими Кембриджського центру психометрії. Учасники дозволяли додатку доступ до особистих сторінок на Facebook, чим скористалися дослідники, щоб дізнатися, як характер людини впливає на лайки, які вона ставить. В опитуванні брало участь понад 70 тисяч чоловік.

Обробивши дані, вчені зробили висновки, що для користувачів, яким подобається група The Smiths, характерний невротичний тип особистості. Шанувальники Бйорк або Тома Вейтса відрізняються відкритістю. Але якщо вам подобається Мерилін Менсон, то швидше за все, ви не дуже приємна людина. 

Це ж можна сказати про прихильників Rammstein, Placebo, і Judas Priest. Найбільше екстравертів серед фанатів Gucci Mane і Waka Flocka Flame. Невротики крім The Smiths слухають також Bring Me the Horizon і Escape the Fate.

Стрічка новин