Новий футбольний турнір для учасників АТО

Новий футбольний турнір для учасників АТО

У Федерації футболу України підтримали ініціативу Міністерства оборони і Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників антитерористичної операції по організації і проведенню всеукраїнського турніру «Кубок Нескорених». Про це заявили у Будинку футболу ФФУ, повідомляє Міноборони.

Як відзначили організатори змагань, їх метою є фізична і морально-психологічна реабілітація українських воїнів, які отримали поранення і бойові травми в ході військових дій на сході України.— Попередньо обговоривши регламент майбутнього турніру, ми прийшли до висновку про необхідність його проведення в двох категоріях. Перша — це воїни, які отримали серйозні каліцтва і позбулися кінцівок. 

У другу підгрупу увійдуть команди, складені з бійців, які отримали менш серйозні поранення. Напередодні турніру кожен з футболістів повинен пройти медичний огляд з подальшою можливістю взяти участь у матчах, — зазначив радник Міністра оборони України Дмитро Грищенко.

У свою чергу, президент Федерації футболу України Андрій Павелко заявив, що ФФУ візьме на себе всі витрати з технічного забезпечення майбутнього турніру, виготовлення медалей та кубків, якими будуть нагороджені кращі команди.— Для переможців ми приготували і заохочувальний приз. Це — квитки на фінальний матч Ліги чемпіонів УЄФА, який відбудеться на київському НСК «Олімпійський» 26 травня, — зазначив Павелко.Як відзначили учасники цього заходу, в даний момент формується календар ігор турніру для воїнів АТО. Ну а фінальні матчі «Кубка Нескорених» пройдуть на базі спорткомплексу ФФУ імені Баннікова 19 травня.

Стрічка новин