«Малу поліцейську академію» відвідали представники ювенальної превенції

У Кременчуці діє табір «Мала поліцейська академія». Функціонує він на базі 25-го навчально-виховного комплексу міста. Днями з роботою табору ознайомилися представники ювенальної превенції поліції Полтавської області.

Учні навчально-виховного комплексу №25 міста Кременчука шикуються та готові зустрічати гостей. Спершу – знайомство.

Цього дня до їхнього навчального закладу прибули представники ювенальної превенції поліції Полтавщини, аби ознайомитися з роботою табору «Мала поліцейська академія».

Ірина Карюк, начальник ювенальної превенції поліції Полтавщини

- Коли ми переступили поріг цієї школи, то видно було одразу, що діти надмірно підготовлені. Вони дуже відповідально поставилися до саме цього заходу. Вони хотіли цієї зустрічі так само, як і ми. Було дуже приємно бачити, наскільки діти і в правовому напрямку підготовлені, і наскільки вони згуртовані, наскільки вони дисципліновані.

На заняттях вихованців «Малої поліцейської академії» знайомлять з азами роботи правоохоронців, роз'яснюють деякі закони, а також проводять екскурсії до різних правоохоронних структур.

Ярослава Крамаренко, інспектор зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Кременчуці

- Ми співпрацюємо з літа 2017 року. Вперше ми побували з інспекторами патрульної поліції під час роботи Малої поліцейської академії, де проводили заняття із правил дорожнього руху. Оскільки до компетенції патрульної поліції входить саме напрямок безпеки дорожнього руху, особливу увагу ми приділили цій темі.

Цей позитивний досвід, який існує у Кременчуці, поліцейські прагнуть поширити і в інших районах області.

Стрічка новин