Рівень злочинності в Україні зараз вищий, ніж в 90-х роках

Рівень злочинності в Україні зараз вищий, ніж в 90-х роках

В УБОЗ стверджують, що злочинність перестала бути "вишуканою". Злочинці стали більш примітивними та воліють займатися бандитизмом.

Злочинність в Україні скотилася до рівня бандитизму, але боротися з нею все одно нікому. Про це, в ефірі однієї з українських радіостанцій, заявив начальник Управління кримінальної розвідки УБОЗ Валерій Кур.

За його словами, сьогодні рівень організованої злочинності в країні "піднявся до такої міри високо, що він перевершив 90-ті".Також, Кур зазначив, що впоратися з нею нікому, оскільки реальних професіоналів в правоохоронних органах залишилося дуже мало.

"Професіоналів дуже мало і вони ледве-ледве справляються. Я думаю, що нікому робити, жодної реформи немає. Нікому справлятися з боротьбою зі злочинністю. А вона спрощується. До примітивізму. Сьогодні не класифікується вона, не перетворюється в дуже вишукану, складну, вона спрощується. Бандитизм. Найпростіший. Є дві людини, є зброя. Все, можна йти грабувати що завгодно. Населення за двадцять доларів. Або якийсь банк за тисячу доларів", - сказав він.

Стрічка новин