Чи бути новобудові у Шевченківському районі Полтави?

У Шевченківській районній раді міста Полтави сьогодні пройшло обговорення плану забудови території, обмеженої вулицями Великотирнівської, Київського шосе та проїздами. Згідно з планом, пропонується зведення баготоквартирного житлового будинку по Великотирнівській. Присутні на засіданні мешканці сусідніх будинків розділились на прихильників на противників забудови. Своє слово сказали і представники міської влади.

Андрій Баранов мешкає за адресою вулиця Київського шосе, 88. Його сусідом, згідно з проектом детального плану території, обмеженої вулицями Великотирнівською, Київського шосе та проїздами, має стати десятиповерховий житловий будинок. Від такого нововведення, говорить Андрій Баранов, він не в захваті. Певен: зведення багатоповерхівки двом найближчим будинкам може загрожувати руйнуванням.

Андрій Баранов, виступає проти забудови району

- Дивіться (показує), відстань між цими та цими домами. Оцей дім, він вже руйнується. Цей дім – панельний, незрозуміло, де в першу чергу почне провалюватись. Ніхто не проводив експертизу грунтів, нічого.

Сусід Андрія Баранова – Володимир Мосієнко – теж мешкає за адресою Київське шосе, 88. Він, навпаки, говорить: не бачить ніякої загрози у забудові, а тільки позитивні моменти. 

Володимир Мосієнко, прихильник забудови району 

- Мене влаштує будь-яке «окультурення» місця. Мені все-одно: буде це новий дім, або якесь інше «окультурення». Територія повинна бути освітлена, повина бути нормальна дорога. Якщо дитячий майданчик – значить – дитячий майданчик.

У свою чергу, начальник Управління з питань містобудування та архітектури Полтавського міськвиконкому, головний архітектор міста Микола Шевельов говорить: «Всі пропозиції мешканців розгляне управління капітального будівництва та управління з питань містобудування та архітектури Полтавської міської ради. Якщо вони будуть обгрунтовані та подані у письмовому вигляді, це врахують під час коригування генерального плану забудови». 

Микола Шевельов, начальник Управління з питань містобудування та архітектури Полтавського міськвиконкому, головний архітектор міста

- Моя думка стосовно даного проекту детального плану полягає в наступному: всі його рішення відповідають чинній містобудівній документації, а саме – генеральному плану забудови міста, на даній території передбачена багатоквартирна забудова.

Дата реалізації забудови території наразі невідома. Проте всі пропозиції мешканців обіцяють розглянути до 13 травня.

Стрічка новин