У засніженій Полтаві розпочалася «Студентська весна»

Цей фестиваль має статус обласного та проводиться у нашому регіоні, починаючи з 2001 року. У ньому беруть участь представники вищих навчальних закладів, а також коледжів, ліцеїв, училищ, які демонструють свої таланти. Чим цього року вражали учасники першого етапу фестивалю «Студентська весна» – дивіться далі.

Відкриває фестиваль «Студентська весна» в університеті економіки і торгівлі хор «Явір». Серед його учасників вже півроку, як Юрій Маргітич. Хлопцеві вистачає часу і на навчання, і на заняття з вокалу, і на відвідування театральної студії. «Студентську весну» називає цікавим заходом, де можна проявити свої таланти.

Юрій Маргітич, учасник фестивалю «Студентська весна»

- Він є невід'ємною частиною студентського життя. Це – народний, патріотичний захід, в якому можна побачити різні народні твори, пісні, багатий український фольклор. І я вважаю, що цей захід повинен жити ще дуже довго.

Міжвузівський мистецький фестиваль «Студентська весна» розпочався у Полтаві відбірковими етапами у кожному з вишів. Першими стали представники ПУЕТ. Їхні творчі колективи цього дня демонструють членам журі хореографічні композиції, вокальні номери, театралізовані мініатюри.

Сергій Рибалко, представник Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

- Мистецький фестиваль-конкурс «Студентська весна», він започаткований з 2001 року і діє вже 17 років. Створений він з метою всебічного розвитку студентської молоді, національно-патріотичного виховання.

З кожним роком, кажуть організатори, його популярність лише зростає.

Сергій Рибалко, представник Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

- Кожного року в ньому бере участь величезна кількість студентської молоді. Минулого року – понад 2 тисячі студентів, це – більше 160 колективів з усієї області у ньому взяло участь. І це надзвичайно приємно.

Свої сили на «Студентській весні» будуть випробовувати не лише представники полтавських навчальних закладів. Журі вирушить також до Хорола, Лубен, Кременчука, Лохвиці, аби і там відібрати найкращі мистецькі колективи. Потому усі вони у квітні братимуть участь у загальному гала-концерті «Студентської весни-2018».

Стрічка новин