Як скульптора з Полтавщини зустрічав грецький мер

Як скульптора з Полтавщини зустрічав грецький мер

Валерій Єрмаков розповів про мандри у грецькому містечку Захаро та приємне знайомство з мером.

Талановитий майстер з села на Полтавщині Валерій Єрмаков та його приятель - журналіст столичного мандрівного проекту Ukraїner продовжують ділитися враженнями від омріяної мандрівки у Грецію. Про чергову цікаву історію з подорожі Богдан Логвиненко написав на своїй сторінці у "Фейсбуці".

л

ж

Журналіст розповів, що вони з Валерієм Єрмаковим навідалися до містечка Захаро на заході півострова Пелопонес. Мер Захаро продемонстрував мандрівникам виробництво оливкової олії, годував їх кальмарами і поділився, як йому вдалося втримати чоловіче населення від еміграції.

Грек повідав, що раніше кількість чоловіків у містечку значно перевищувала населення жінок, тож він заручився підтримкою грецької амбасади в Україні. Вони допомогли знайти йому шлюбне агентство в Одесі. Тому, за словами мера, Україна залишилася без 80-ти дівчат, які мігрували до Греції.

Сам скульптор Єрмаков зізнався, що був здивований відкритістю і щирістю мера Захаро, адже його ніколи не зустрічав жоден український мер.

Нагадаємо, ще у 2016 році журналісти столичного мандрівного проекту Ukraїner зацікавилися постаттю Валерія Єрмакова – невідомого скульптора з забутого Богом села Панасівка, що в Миргородському районі Полтавщини. Історія майстра їх неабияк зацікавила, журналісти вирішили допомогти Валерію Єрмакову здійснити мрію – побачити світ та підкорити його своїм талантом. Кошти на мандри зібрали з допомогою небайдужих користувачів Інтернету, а по поверненню планують зняти фільм про подорож до Греції.

Стрічка новин