Найдорожчі десерти у світі

У тебе потечуть слинки від їх виду і закрутиться голова від ціннайдорожчі десерти  світі. Якщо ти вважаєш себе знатним ласуном, то тобі неодмінно захочеться спробувати хоч один з цих десертів. Їх зовнішній вигляд вражає так само сильно, як і ціна: адже в нашій підбірці ми зібрали найдорожчі десерти світу. Дізнайся, в яких країнах ти зможеш спробувати найдорожчі десерти.

Брауні "Екстраординарне", 1 тис. дол.

Відпочиваючи на узбережжі Атлантичного океану в Атлантік-Сіті, завітай до ресторану Brule. Саме там тобі запропонують брауні усього лише за 1 тис. дол. Тістечко роблять з дорого чорного шоколаду, а подають з кульковим кавовим морозивом і елітним портвейном. За словами кулінарів, саме портвейн надає десерту особливого смаку.Так, за кілограм макарунів, які, до речі, зараз можна знайти майже у будь-якій кондитерській, деякі люди готові викласти 7,4 тис. доларів. 

ж

Звичайно, це не зовсім звичайні макаруни, а дещо видозмінене мигдалеве печиво, приготоване французьким кондитером Пьером Эрме. За його словами, він використовує виключно високоякісні і, відповідно, дорогі продукти.

є

Золота шоколадка, 10 тис. дол.

Нещодавно португальський шоколатьє Даниэль Гомес порадував прихильників своєї творчості черговим шедевром. Виготовлений ним шоколад, покритий їстівним золотом, по кишені далеко не кожному. За своє творіння португалець хоче 10 тис. дол. В його рідній країні бажаючих придбати мало не найдорожчу шоколадку у світі не знайшлося, але приходять замовлення на його продукт з Арабських Еміратів, Росії, Бразилії, Аргентини і Анголи. 

Відмітимо, що книга рекордів Гіннесу визнала його шоколадку найдорожчою у світі.

Сандэ Frrrozen Haute Chocolate, 25 тис. дол.

Пообідавши в нью-йоркському ресторані Serendipity 3, на десерт можеш замовити сандэ за 25 тис. дол. Виготовлений з какао-бобів, прикрашений тертими трюфелями десерт подається в скляному келиху, прикрашеному діамантами в 1 карат. До речі, в 2008 році сандэ Frrrozen Haute Chocolate був названий найдорожчим десертом у світі.

ж

В Новому Орлеані в ресторані Arnaud можна замовити десерт вартістю в цілий статок – 1,4 млн доларів! Що ж це за диво? Виявляється, все досить просто: за таку суму тобі подадуть полуничний десерт з м'ятою. Щоправда, є одне але: серед ягід полуниці сховано золотий перстень з великим рожевим діамантом, що раніше належав радникові королеви Великобританії – Ернесту Касселю. 

Зазначимо, що разом з десертом подається винний набір за 25 тис. дол. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію