Ремонт доріг, нові насадження дерев та контейнери для сміття

Такі оновлення у 2017 році отримало селище Лісок. Все це – за сприяння депутата від команди Андрія Матковського Володимира Корчаки. У 2018 благоустрій селища планують продовжити: збудувати спортивний майданчик та оновити вуличне освітлення.

Депутат Полтавської міської ради Володимир Корчака продовжує приймати громадян. До нього звертаються люди з різними питаннями. Реакція на заявки мешканців селища Лісок у депутата команди Андрія Матковського Володимира Корчаки, говорять вони, швидка.

У 2017 році найбільшою проблемою став стан доріг у селищі, говорить депутат, але її вдалося вирішити. 

Володимир Корчака, депутат Полтавської міської ради

- Перш за все, це питання капітального ремонту проїжджих частин вулиць за маршрутом руху громадського транспорту в селищі Лісок, капітально відремонтовано 4 проїжджих частини на 4 вулицях і поточним ремонтом відремонтовано проїжджі частини 3 вулиць.

Капітальний ремонт доріг здійснювали на вулицях Ползунова, Харківській та Деповській. А поточним – ямковим – охопили вулиці Коломенську, Новаторську та Озерську. Володимир Корчака наголошує: тільки за 2017 рік оновили 5,5 км доріг, які вилились у вартість близько 8 млн. гривень.

Крім цього, депутат займався благоустроєм селища Лісок: у 2017 році в селищі під його керівництвом висадили 2 тисячі сосен та беріз, встановили додаткові контейнери для сміття. У планах на 2018 рік у депутата Полтавської міської ради – продовжити ремонт доріг у селищі Лісок та зайнятися оздоровленням молоді – збудувати спортивний майданчик.  

Володимир Корчака, депутат Полтавської міської ради

- Надзвичайно багато в селищах проживає молоді, а належних умов для заняття спортом немає. Тому зверталися дуже багато громадян з тим, щоб збудувати спортивний майданчик у селищі.

Депутат Володимир Корчака з команди Андрія Матковського обіцяє: уже в цьому році мешканці Ліска матимуть новий спортивний об'єкт.

Стрічка новин