Археологи виявили глечик з напоєм віком дві тисячі років

Археологи виявили глечик з напоєм віком дві тисячі років

Всередині глечика збереглося приблизно 300 мілілітрів спиртного. На думку дослідників, це був лікер або вино, яке отримували за допомогою ферментації.

У Китаї археологи виявили закритий глечик віком дві тисячі років з рідиною всередині. Відзначається, що глечик відноситься до поховання епохи династії Цинь (226 – 207 рік до нашої ери).

Передбачається, що посудину використовували для ритуальних цілей. Всього в похованні знайшли 260 артефактів, серед яких бронзовий глечик, шийку якого було закрито за допомогою натуральних волокон. Всередині глечика збереглося приблизно 300 мілілітрів спиртного. Під час попереднього аналізу його складу, дослідники виявили солі глутамінової кислоти, тому вирішили, що це був лікер або вино, яке отримували за допомогою ферментації.

є

Крім того, виявили також бронзовий меч довжиною 60 сантиметрів, по центру якого була зроблена восьмигранна вставка, яка, імовірно, збільшувала ефективність зброї. На краю меча також є пошкодження, які свідчать, що він використовувався на війні.

Стрічка новин