Табір "Зоряний" у Кременчуці облаштують під євростандарт

Табір "Зоряний" у Кременчуці облаштують під євростандарт

Про це повідомив на засіданні міського штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року директор дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зорняий», депутат Кременчуцької міської ради Григорій Угніч.

Цього року у «Зоряному» буде 12 загонів, стільки скільки ж спальних корпусів. За словами керівника закладу,  у комунальних позаміських таборах планують оздоровити близько 1700 дітей. Він зазначив, що перед початком оздоровчого періоду, проведуть ремонт 3-х корпусів ДЗОВ «Зоряний» із облаштуванням там санвузлів. 

Це останні три корпуси, які не були приведені до євростандарту. Григорій Угніч зазначив, що також відремонтують гуртожиток для співробітників та облаштують додаткові приміщення для гурткової роботи.Біля спальних корпусів планують встановити ще три альтанки, щоб табористи мали змогу проводити там вільний час, а також гуртковий павільйон для проведення гурткової роботи та цікавих заходів.

Для їдальні планують придбати сучасну посудомийну машину для більш якісного миття посуду, овочерізку, блинний апарат та встановити у залі кондиціонери.Григорій Угніч сказав, що цього року для відпочиваючих у таборі буде організоване не менш цікаве дозвілля, ніж торік.

Стрічка новин