У Полтаві двоє зловмисників силою відібрали у пенсіонерки гроші та коштовності

В одному з будинків по вулиці Сакко поліцейські виявили жінку з тілесними пошкодженнями, на яку було скоєно розбійний напад. По «гарячих слідах» правоохоронці затримали підозрюваних.

Розбійний напад на пенсіонерку у Полтаві. 66-річна жінка стала жертвою двох зловмисників. Останні силою забрали у неї цінні речі.

затриманий

- Гроші, сережки.

Зв'язавши жінку, вони завдали їй численних ударів в область голови. Підозрюваних у цьому нападі правоохоронці затримали.

Петро Семенюта, начальник відділення поліції №2 м.Полтави

- Один – мешканець Донецької області, інший – мешканець Харківської області, котрі раніше судимі за аналогічні злочини, встановлено їх місце знаходження, затримані.

31-річний фігурант (житель Донецької області) звільнився з виправної установи майже рік тому. Його 28-річний спільник – з Харківщини, на свободі – близько півроку. Встановлено, що чоловіки у Полтаві проїздом. На гроші, здобуті злочинних шляхом, придбали одяг і продукти харчування.

Зловмисникам повідомлено про підозру у розбійному нападі, скоєному групою осіб за попередньою змовою. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Стрічка новин