Полтавців запрошують на документальний фільм "Зима у вогні"

Полтавців запрошують на документальний фільм "Зима у вогні"

Завтра 0 17 год у Полтавській обласній  універсальній науковій бібліотеці імені І.П. Котляревського (Центр "Вікно в Америку") проведуть захід "Згадай Майдан".

«З’їж свою ідентичність» — кредо Клубу Української Культури та Ідентичності (КУКІ). Це некомерційний культурний проект, який організовує Полтавський осередок Української Академії Лідерства. Мета — заохочення пізнання національної культури та ідентичності серед молоді.22 березня під час заходу пройде показ документального фільм «Зима у вогні» (https://www.youtube.com/watch?v=TkqlxI5FidM).

 У стрічці йдеться про 93-денний період зими 2013–2014 років, змальовуючи такі події, як рух за громадянські права, що перетворюється на підтримувану мільйонами людей революцію. Сюди увійшли інтерв’ю з протестувальниками, записи з місця подій та великомасштабний погляд на конфлікт. У 2016 році «Зиму у вогні» номінували на «Оскар» у категорії «Найкращий документальний повнометражний фільм».

Після перегляду, за словами організатора, також пройде дискусія про події, висвітлені у фільмі. Студенти УАЛ обіцяють неформальну атмосферу, чай і печиво.

Вхід вільний. У разі додаткових запитань: (050) 594-26-87 (Ольга).Це вже буде другий захід проведений КУКІ. Минулого разу команда організувала перегляд стрічки про Голодомор «Гіркі жнива», а після провела дискусію про враження від фільму.

Довідка: Українська Академія Лідерства – це 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 18 років. Навчання триває 6 днів на тиждень, а студенти проживають у кампусах Академії. Програма допомагає молоді знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості. 

В основі навчання — три елементи розвитку: фізичний, емоційний та інтелектуальний. Сайт програми: http://www.ual.org.ua/.

Стрічка новин