У Полтаві правоохоронці проводили спецоперацію

Їхню поведінку в умовах надзвичайної ситуації перевіряли представники центрального апарату Нацполіції. Дії при вчиненні особливо тяжкого злочину відпрацьовували різні правоохоронні підрозділи. Щоправда, поліцейські не здогадувалися, що це – навчальна тривога.

Перекрита проїжджа частина, поліцейські автомобілі, люди в камуфляжі – такий вигляд близько 11 години ранку вівторка мала вулиця Маршала Бірюзова в районі зупинки «Демітекс». На спуску з мосту громадський транспорт та автомобілі зустрічають патрульні, які вказують на неможливість проїзду. Такий самий заслон – біля зупинки «ЗБВ». Навчання це, чи надзвичайна ситуація, правоохоронці не коментують. Час від часу лунають постріли.

Як з'ясувалося згодом, на цій локації дійсно відбувалося навчання. А точніше – інспектування роботи поліції Полтавщини.

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП в Полтавській області

- До нас заїхала група представників центрального апарату Національної поліції, які без попередження про сам факт інспектування перевірили оперативність збору та реагування поліцейських Полтавщини на надзвичайну подію, яка заключалася у вчиненні особливо тяжкого злочину.

Для участі у цій «спецоперації» поліція Полтавської області задіяла різні територіальні підрозділи. Знайшлася робота і для патрульних, і для вибухотехніків, і для кінологічної служби. Жоден із цих працівників, говорить Юрій Сулаєв, не здогадувався, що бере участь у навчанні: усі діяли в умовах реальної ситуації.

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП в Полтавській області

- Звичайно, такі тренування потрібні, оскільки вони спрямовані виключно на захист наших громадян від злочинних посягань. І без таких інспектувань і тренувань неможливо максимально вдосконалювати свою майстерність. Це все потрібне. Єдине, що, можливо, хтось із громадян зазнав незручностей в цей період, то ми просимо вибачення за такі незручності і акцентуємо увагу на тому, що все, що ми робимо, - це виключно заради безпеки людей.

За підсумками інспектування у Полтаві, продовжує речник поліції, представники центрального апарату дадуть оцінку діям полтавських поліцейських у таких спецопераціях.

Стрічка новин