На Полтавщині виявлено 52 іноземці-нелегали

На Полтавщині виявлено 52 іноземці-нелегали

Від початку операції «Мігрант» на Полтавщині виявлено 52 іноземці-нелегали, 3-х з них примусово видворено за межі держави

Поліцейські Полтавщини спільно з працівниками управління Державної міграційної служби області, у період з 21 лютого до 20 березня, задокументували 196 порушень міграційного законодавства.

За даними управління превентивної діяльності поліції області, 149 адміністративних матеріалів складені відносно іноземців ат осіб без громадянства, які допустили порушення законодавства України про правовий статус іноземців (ст. 203 КУпАП); понад 40 протоколів – відносно осіб, які запросили іноземців в Україну і надали їм житло на час перебування, але не забезпечили їх своєчасну реєстрацію (ст. 205 КУпАП).

На порушників, притягнутих до адміністративної відповідальності, накладено понад 100 тисяч гривень штрафів, з яких стягнуто – понад 78,5 тисяч.

Загалом, з початку операції виявлено 52 нелегальних мігранти. Стосовно 49-ти з них управлінням Державної міграційної служби області були прийняті рішення про примусове повернення до країни походження. 24 іноземці, яких було визнано нелегальними мігрантами, виїхали самостійно, 3-х – видворили працівники поліції спільно з ДМС.

Стрічка новин