Нові багатоповерхівки, місце для паркінгу та зони відпочинку

У залі Київської районної у місті Полтава ради розробник проекту Володимир Гузік представив план забудови території, обмеженої вулицями Лазурної, Половка та Осінньої. Утім, дата реалізації проекту поки що невідома.

У залі Київської районної у місті Полтаві ради на стінах – детальні карти та схеми забудови одного з Полтавських районів.

Микола Шевельов, начальник Управління з питань містобудування та архітектури Полтавського МВК, головний архітектор міста

- За рішенням сесії Полтавської міської ради розроблено план території, обмеженої вулицями Лазурна, Половки та Осіння.

Начальник Управління з питань містобудування та архітектури Микола Шевельов розповідає: сьогодні лише презентують проект забудови громадськості та триває колективне обговорення. 

Микола Шевельов, начальник Управління з питань містобудування та архітектури Полтавського МВК, головний архітектор міста

- Наразі земельна ділянка, щодо якої проводяться громадські обговорення та проектування, вільна від забудови. Там пропонується розміщення багатоквартирної забудови із збудованими нежитловими приміщеннями, після затвердження рішенням міської ради, відповідним проектом містобудівної документації.

Автор проекту забудови, архітектор Володимир Гузік розповідає: при складанні проектного плану враховували всі особливості. Мікрорайон умовно розподілили на декілька зон: житлову багатоповерхову та зону спортивно-оздоровчого комплексу. Частину масиву займатимуть зони відпочинку та малоповерхові будинки.

Володимир Гузік, розробник проекту детального плану територій

- Поверховість багатоквартирної забудови – від 8 до 12 поверхів. Також до складу забудови включаються об'єкти громадського призначення: торгові, офісні і таке інше.

Площа зазначеної території – 7,82 га. Фахівці запевняють: жителі цих районів матимуть все необхідне. 

- Передбачені спортивні майданчики, дитячі, майданчики для вигулу собак, велодоріжки – все те, що повинне відповідати сучасним вимогам до організації міського середовища.

Крім цього, уздовж вулиці Половка планують зробити парковку, яка зможе вмістити 280 автомобілів. Згідно з проектом, будівництво об'єктів заплановане у дві черги. Точні дати початку будівництва ще не відомі.

Стрічка новин