У місті пройшло сімейне спортивне свято

«Мама, тато, я – спортивна сім'я» об'єднує родини навколо спільного активного відпочинку вже понад 10 років. Щоразу на учасників чекають веселі змагання та подарунки. Цьогоріч навіть негода не завадила 28 сім'ям поборотися за звання найдружніших.

Міські змагання «Мама, тато, я – спортивна сім'я» пройшли традиційно на базі школи №34. Щороку до участі у конкурсі залучають найактивніші родини міста, а основна вимога – дружність та дитина, яка навчається у молодшій школі.

Любов Єрмак, директор ЗОШ №34

- Вже декілька років підряд проходять ці змагання саме на базі спортивної зали 34-ої школи. Ми тісно співпрацюємо із управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту нашого Полтавського міськвиконкому. Завжди беруть участь у змаганнях представники практично всіх навчальних закладів нашого міста.

Свято для родин та вболівальників проходить під патронатом Полтавського міського голови Олександра Мамая за ініціативи управління у справах сім'ї, молоді та спорту, сприяння Полтавського міського закладу «Центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», відділу фізичної культури і спорту міськвиконкому та за підтримки управління освіти.

Олена Ромас, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського МВК

- Звичайно, кожного року захід набуває певних обертів, з'являється щось нове, щось цікаве. Я пам'ятаю взагалі, що раніше, коли ми розпочинали цей конкурс, то в ньому брало участь всього-навсього 3 сім'ї з усього міста, але на сьогодні вже планується до 30 сімей.

У цьогорічних змаганнях взяти участь виявило бажання 28 родин з Полтави. Серед таких активних молодих сімей – і Парасоцькі.

сім'я Парасоцьких, беруть участь у змаганнях

- Нам запропонували, і ми з радістю погодились. Ми любимо спорт, займаємось, особливо у нас мамулічка займається.

Не менше очікувань від свята веселощів та спорту і у родини Ємців. Аби підняти командний дух, сім'я навіть попіклувалася про спільну форму.

сім'я Ємців, беруть участь у змаганнях

- Хотілося б, щоб і син відвідував більше спортивних клубів. І щоб в майбутньому його виконалось бажання таке. Він – майбутній футболіст. Так, маленький футболіст.

Зала заповнена не тільки учасниками, несприятливі погодні умови не завадили прибути на змагання і вболівальникам.

На учасників змагань чекало 4 естафети, у яких кожен з членів родини міг проявити себе якнайкраще. За результатами ж конкурсів першість у місті здобула родина Пастушенків. Саме вони вже незабаром представлять Полтаву на обласних змаганнях, а в майбутньому, можливо, – і на всеукраїнських.

сім'я Пастушенків, родина-переможець змагань

- Потрібно і сім'єю, згуртовувати всю полтавську спільноту і проводити такі свята якомога частіше, популяризувати спорт і культуру серед молоді, і не тільки.

Призери конкурсу «Мама, тато, я – спортивна сім'я» отримали солодкі подарунки та призи для спільного спортивного дозвілля. Не обійшлося й без грамот та подяк.

Стрічка новин