У Полтаві комунальні служби працюють у посиленому режимі

За допомогою спецтехніки цілодобово ліквідовують наслідки негоди. Наразі робота з розчищення міста триває.

Цьогорічний березень швидше зимовий, ніж весняний. Клопоту додає ще й мінлива погода: за снігом – дощ, за морозом – відлига. І навпаки.

Комунальникам упродовж останніх трьох днів доводилося постійно підлаштовуватися під примхи погоди. Так у ніч з п'ятниці на суботу розчищали дороги та вивозили сніг. Зокрема, з вулиць Європейської, Покровської, Новий Базар, Соборності (від Гоголя до «Злато-міста»), Халтуріна, Небесної Сотні, Гагаріна. Працювати доводиться з о пів на десятої вечора до шостої ранку.

Анатолій Литовченко працює водієм трактора чотири роки. Зізнається, робота – не з легких. Та не тільки погодні умови ускладнили роботу комунальникам.

Анатолій Литовченко, водій трактора 

- Машини, водії заважають працювати, а так все нормально. Працювати треба, місто рятувати треба.

Ранок суботи приніс із собою дощ та підтоплення в окремих мікрорайонах. Тож упродовж вихідних відкачували воду в місцях підтоплення, а саме на Подолі та Леваді. Від затоплень полтавців рятували працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій. Загалом, кажуть, прийняли близько 30 викликів від мешканців приватного сектору, відкачали більше 10 м2 води.

А вже в другій половині дня температурний плюс змінився на мінус. Як наслідок – ожеледиця на дорогах. Комунальна спецтехніка виїхала на маршрути з 18-ої години, посипали дороги та тротуари піщано-соляною сумішшю. 

Особливу увагу приділили маршрутам, якими курсує громадський транспорт, та дорогам, що ведуть до медичних закладів. Не забувають і про посипання тротуарів та зупинок громадського транспорту.

Олександр, водій трактора

- Кожну ніч виходжу і до ранку. Поки люди вийдуть на роботу, я посипаю. Вже ж коли люди виходять, я уже не їжджу. Люди ходять, то вже ж ніяк.

За перші три години вечірньої роботи, говорить Олександр, посипав вулиці Соборності, Калініна та Алмазну. І вже в ніч з неділі на понеділок новий виклик – снігопад. На маршрути виїхало понад 30 одиниць спецтехніки, а зранку задіяли ще близько 400 спеціалістів комунальних служб. Наразі роботи з розчищення міста тривають.

Працівники комунальних служб закликають водіїв не паркувати свої транспортні засоби уздовж доріг, аби не перешкоджати роботі снігоприбиральної техніки.

Також міська влада звертається до керівників підприємств, установ, закладів торгівлі й громадського харчування, власників і орендарів будинків із проханням утримувати закріплені за ними території у належному стані, розчищати та посипати їх.

Стрічка новин