Китайці дають 3 мільярда доларів на будівництво мосту

Представництво «Чайна Роуд Енд Брідж Корпорейшн» реалізуватиме свій проект з будівництва в Полтавській області. Це спорудження мосту на автомобільній дорозі М-22 Полтава-Олександрія на ділянці обходу міста Кременчук, що має назву Н-08. За 3 роки будівництво планують завершити та реконструювати уже наявний Крюківський міст.

Урочисте рукостискання та фото на згадку. Так пройшло підписання меморандуму про співпрацю між Полтавською ОДА та представництвом «Чайна Роуд Енд Брідж Корпорейшн». Це перший проект компанії в Полтавській області і Україні вцілому. У планах китайської компанії – будівництво мосту на автомобільній дорозі М-22 Полтава – Олександрія на ділянці Н-08 в обхід міста Кременчука через річку Дніпро. 

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА

- Якщо в країні не будують дороги, то не відбуваються зміни. Саме через будівництво, через відновлення мостів відбувається достатньо серйозні зміни в країні. А це додаткові робочі місця, багато складових, які сьогодні говорять про те, що відновлення доріг повинно бути пріоритетом діяльності обласної влади.

Заступник директора представництва «Чайна Роуд Енд Брідж Корпорейшн» Луо Янь розповідає: до проекту побудови мосту підійшли серйозно, майже 10 місяців займалися документацією. 

Луо Янь, заступник директора представництва «Чайна Роуд Енд Брідж Корпорейшн» в Україні

- Як кажуть у Китаї: «Якщо хочеш стати багатим, то побудуй дорогу». Ми використовуємо сучасні технології та матеріали і обіцяємо вам найвищу якість робіт.

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко зазначає: цей проект вкрай необхідний для області. Потреба звести нову переправу виникла тому, що Крюківський міст, який з’єднує лівобережну та правобережну частини Кременчука, перебуває в аварійному стані. Збудований ще у 1949 році, жодного разу не зазнав ремонту.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА

- Він розвантажить місто Кременчук, він покращить екологічний стан, ну і після того, як буде збудовано новий міст, вони відремонтують і реконструюють Крюківський існуючий міст.

Його планують звести за три роки. На все це компанія «Чайна Роуд Енд Брідж Корпорейшн» виділила 3 мільярда доларів у рамках проектної дільності китайської компанії-інвестора CRBC, яка планує підтримувати соціальні проекти в Полтавській області.

Стрічка новин