Молоді полтавські поети провели тусівку ТУПІК

Молоді полтавські поети провели тусівку ТУПІК

У Полтаві відбулася поетично-кліматична вечірка ТУПІК (Тусовка Українських поетів і Кліматичних активістів). Організаторами заходу стали ГО “Еколтава” та ГО “Poltava Poem”.

Поєднавши поетичні перфоманси, живий музичний супровід та відеовізуалізації про кліматичні зміни, організатори змогли створити атмосферне дійство, до якого приєдналися близько півсотні полтавців. Одна з організаторок вечора Марина Цигрик, відмітила велику кількість охочих, послухати вірші.

т

  "Дуже приємно, що прийшло стільки людей. Такі заходи популярні у Львові, Івано-Франківську, Харкові та Запоріжжі. І нарешті Полтава долучилася до літературного перфомансу. Намагатимемося урізноманітнювати вечори і залучати якнайбільше людей: як виступати, так і споглядати".

Під звучання поетичних рядків та акорди гітари, скрипки та хангу, гості могли спостерігати вражаючі відео-факти кліматичних змін: танення льодовиків в Арктиці, опустелювання родючих територій, висихання річок та озер, сніг в Сахарі, замерзання Ніагарського водоспаду.

Вперше на такому заході полтавець Сергій. Хлопець вважає, що подібні "тусівки" розвивають молодь і прививають здоровий спосіб життя:

б

"Дізнався про літвечір із соцмережі і вирішив прийти. Краще тут провести дозвілля, а не бродити вулицями. Цікавий спосіб розважитися, можна познайомитися з новими людьми. Крім того, про Полтаву стане відомо й в інших містах, адже, наскільки я читав в інтернеті, це вже шостий регіон, де проводять ТУПІКи".

Завершенням “тусовки” стали виступи молодих полтавських гуртів “Under the light” та “Cover band”.

За словами організаторів, кліматична вечірка “ТУПІК” - це презентація старту програми “Активуй енергію”, яка наразі реалізовується в Полтаві громадською організацією “Еколтава”. Основна ціль кампанії - об’єднати активних полтавців задля впровадження нових екологічних та кліматичних рішень в місті.

д

У рамках програми, експерти Еколтави вже займаються аналізом енергетичних документів міста та розробляють рекомендації по впровадженню сонячних електростанцій на будівлях шкіл.

Стрічка новин