Полтавці - номінанти премії "Герої спортивного року"

Полтавці - номінанти премії "Герої спортивного року"

Полтавський спортсмен Олександр Хижняк та його батько й тренер Олександр Хижняк-старший –  серед кандидатів для нагородження Всеукраїнської урочистої церемонії «Герої спортивного року-2017».

Національний «Спортивний Оскар» покликаний визначити та нагородити кращих атлетів, тренерів, команди й фахівців у спортивній галузі країни.

Як повідомляє прес-служба національного Олімпійського комітету, на днях в Олімпійському домі відбулося засідання Української Академії спорту на якому визначилися з іменами переможців ХІІ Всеукраїнської урочистої церемонії «Герої спортивного року-2017» у 9 різних номінаціях.

Полтавський боксер Олександр Хижняк є кандидатом на премію у номінації «Найкращий спортсмен року». Також, поруч з полтавцем за звання найкращих змагаються гімнаст Олег Верняєв та плавець Михайло Романчук.

У номінації «Найкращий тренер року» серед кандидатів опинився Олександр Хижняк-старший. Серед інших номінантів назвали головного тренера збірної України з синхронного плавання Світлану Саідову та головного тренера збірної України зі стрибків у воду Тамару Токмачову.

Імена найкращих назвуть під час урочистої церемонії вручення премії, що відбудеться 4 квітня в Українському домі.

Нагадаємо, полтавець Олександр Хижняк упродовж 2017 року виборював золоті нагороди на провідних боксерських змаганнях. Спочатку він став чемпіоном Європи у віковій категорії до 22 років, потім став найкращим боксером на Чемпіонаті Європи у Харкові, а згодом здобув золото світової першості у Гамбурзі. Крім того, він став найкращим боксером світу 2017 року за версією Міжнародної боксерської асоціації (IBA).-

Стрічка новин