Своє професійне свято відзначають і ті, хто дбає про тепло і комфорт в оселях полтавців

Колектив підприємства «Полтаватеплоенерго», який вже 50 років забезпечує теплопостачання у Полтаві та ще чотирьох районних центрах області, розпочав приймати вітання у Палаці дитячої та юнацької творчості.

Їхні трудові будні – тепломережі, котельні, насосне обладнання, а також тарифні розрахунки. Іноді понаднормово, іноді без вихідних працюють співробітники підприємства «Полтаватеплоенерго». Вони забезпечують теплом обласний та ще чотири районних центри нашого регіону. На сьогоднішній день до його колективу входить близько тисячі осіб. Є на підприємстві й родинні династії. Одна з таких – сім'я Дергільових.

Олександр Дергільов, працівник ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

- Я працюю інженером виробничої служби, а моя дружина працює контролером в абонентській службі. Я навчався в інституті за даною спеціальністю, це мені сподобалося в інституті і почав працювати в цьому господарстві комунальному.

З нагоди Дня комунальника теплоенергетиків традиційно збирають у Палаці дитячої та юнацької творчості. Тут зазвичай зустрічаються нинішні співробітники підприємства й ті, які сьогодні вже перебувають на заслуженому відпочинку, проте тепловій галузі присвятили не один десяток років свого життя. Ветерани «Полтаватеплоенерго» і сьогодні з ностальгією згадують колектив, в якому колись працювали. 

Ольга Дубяга, 35 років пропрацювала на ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

- По-перше, це – великі професіонали своєї справи. Вони чудово знали ледве не кожну «задвижку» на кожній котельні. Це колектив, який один за одного стояв спиною.

А от Михайло Кравченко цього серпня відзначатиме 40 років своєї роботи на «Полтаватеплоенерго». Він – змінний майстер виробничо-диспетчерської групи.

Михайло Кравченко, змінний майстер виробничо-диспетчерської групи ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

- Робота нашої служби полягає в безаварійній, безперебійній роботі нашого обладнання, наших котельних, теплових мереж. Я і думаю, я сподіваюся, що ми зі своїми задачами справляємося.

За сумлінну працю цього дня на свою адресу теплоенергетики приймають подяку, а також отримують грамоти та відзнаки.

Олександр Олексенко, в.о.генерального директора ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

- Наше підприємство з року в рік займає перші місця в галузі. Це відзначається Міністерством нашим профільним, це відзначається міжгалузевою спілкою «Укртеплоенерго». Підприємство взяло курс на переоснащення, модернізацію, проводиться робота з енергоефективності.

А 2018 рік увійде в історію підприємства як ювілейний. Восени «Полтаватеплоенерго» відзначатиме 50-ту річницю свого заснування.

Стрічка новин