Найдотепніші дівчата та хлопці області зійшлися у фінальній грі КВН

На сцені обласного центру естетичного виховання учнівської молоді – 5 гумористичних команд, усього – 180 претендентів на перемогу. КВН серед команд закладів середньої та позашкільної освіти тут проходить вже вдвадцять третє.

Організатори гри запевняють, Полтавщина – єдина область України, де на обласному рівні проходять ігри команд КВН закладів середньої та позашкільної освіти. Фінальна гра цьогоріч проходить вже вдвадцять третє.

Давид Аветіков, президент Полтавської міської ліги КВН

- Я пам'ятаю саме ті часи, коли у мене було дещо більше волосся, ніж зараз, і вперше проводився цей конкурс. Тоді було величезне бажання, щоб наші діти могли усвідомити, наскільки це гарна гра і для дитячого розуму.

Ініціативу проведення таких заходів активно підтримує Департамент освіти і науки облдержадміністрації, а також Обласний центр естетичного виховання учнівської молоді. Організатори вважають, гра у КВН – це не лише розвага, адже гра – інтелектуальна.

Ольга Сень, одна з авторів ідеї гри КВН для молоді Полтавщини

- Я хочу зазначити, що це той вид змістовної зайнятості учнівської молоді, до якого не треба нам, педагогам, нам, дорослим, дітей примушувати й спонукати. Це та гра, яка є надзвичайно популярною, яка є надзвичайно корисною і є надзвичайно різноплановою, і тому вона є цікавою для дітей.

У фіналі гри цього дня зустрічаються 5 команд області: «Бонжур» з Шишак, «Дідова фазенда» з Козельщини, «Кадри» з міста Лубни, «Близькі люди» з Горішніх Плавнів та «Сашині дітки» з Розсошенської гімназії. За місце у фіналі команди боролися у двох відбіркових етапах, в яких взяло участь близько 180 дотепних школярів.

Даня Мисник, гравець команди «Кадри» (м.Лубни)

- У моїй команді – найкращі люди міста Лубен. Вони самі веселі. Цей конкурс мені дуже подобається, у ньому приймають участь дуже хороші та сильні команди.

На перемогу цьогоріч сподіваються і минулорічні чемпіони з Шишак. 

Анастасія Катанцева, гравець команди «Бонжур» (м.Шишаки)

- Тема цьогорічної гри – це «Спорт до сьомого поту», тому ми прив'язувались до цієї теми. Але все береться з життя, то що ж, просто сіли і придумали, це все з життя береться.

Гравці традиційно змагаються у 5-ти конкурсах: візитівка, розминка, відеоконкурс, конкурс однієї пісні та домашнє завдання. Гру оцінює прискіпливе журі.

Олександр Рець, заступник директора з виховної роботи ОЦЕВУМ

- Сьогодні ті, кому вдалося розкрити тему спорту із жартів найкраще, 5 команд сьогодні присутні у цьому залі на грі, ну і, сподіваємося, що чемпіон хоча і не олімпійські медалі, але отримає.

Учасники фінальної гри отримали грамоти та символічні подарунки. Переможцями ж другий рік поспіль стала команда «Бонжур», яка й  забрала до Шишацької обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей кубок Полтавської області з КВН серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Стрічка новин