Щороку у третю неділю березня в Україні відзначають День працівників ЖКГ

На честь свята комунальників Полтавщини запросили до зали палацу дозвілля «Листопад». Тут – концерт від колективів міста, подарунки та відзнаки кращих працівників. До вітань комунальників долучилася і міська влада.

Близько 4 тисяч працівників сфери житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення відзначають своє професійне свято. Урочистості та концертна програма чекала на винуватців свята у палаці дозвілля «Листопад». Сюди запросили працівників установ та підприємств міського й обласного підпорядкувань.

Микола Чюж, начальник 3-ої дільниці КП «ЖЕО №2»

- Своїм колегам хотілося б побажати насамперед здоров'я, терпіння. Терпіння, тому що ми працюємо з людьми, і знаєте, не завжди все так буває гладко, тому потрібно терпіння й витримки насамперед, ну і щастя, миру та добра усім полтавцям.

Привітати та висловити подяку комунальникам прибув і Полтавський міський голова. Особливу вдячність Олександр Мамай висловив працівникам за роботу під час нещодавніх снігопадів.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Я хочу привітати всіх працівників «Водоканалу», всіх працівників «Теплоенерго», всіх наших двірників, а сьогодні це майстри дійсно чистоти нашого міста. І хочу їм побажати, мабуть, у першу чергу – це гарного, чудового здоров'я, і дійсно, сьогодні те, чого, мабуть, не вистачає нам усим, – це мирного, чистого й сонячного неба.

Привітаннями не обмежилися, на честь свята кожен працівник житлово-комунальної сфери отримав по 700 гривень. Також під час урочистостей двадцять трьох представників галузі нагородили грамотами, подяками та нагрудними знаками. Не забули й про сертифікати на власне житло, цього дня їх отримали четверо полтавців. Серед щасливих власників – і водій комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна організація №2» Володимир Дубина. Чоловік говорить: про власне житло мріяв давно.

Володимир Дубина, отримав сертифікат на житло

- Дуже важко працювати і з мешканцями, і психологічна, і морально, і фізично теж не легка. Як і завжди, як і в інших професіях люди себе поважають, так і ми себе поважаєм, комунальників.

Не обійшлося і без вже традиційних путівок до міста Лева від Олександра Мамая. Одну з 24 поїздок на двох у ході розіграшу серед присутніх отримала Надія Тютюнник. Вона, до того ж, отримала й сертифікат на житло. 

Надія Тютюнник, працює у КО «Житлово-експлуатаційна організація №2» 22 роки

- Працюю із задоволенням, встаю дуже рано. Роботу люблю свою і хочу, щоб люди поважали це.

Ще одним чудовим подарунком для усіх присутніх став виступ гурту «Діти Фрістайлу».

Стрічка новин