Обласний бюджет за 2017 рік виконали на 100%

9,5 млрд пішло на найважливіші сфери, серед яких – охорона здоров'я, освіта, соціальний захист населення, культура та спорт. У 2018 році бюджет області складає 10,5 млрд. Про це повідомили фахівці Департаменту фінансів Полтавської ОДА під час свого річного звіту за минулий рік.

Обласний бюджет у 2017 році виконали на 100%. 

Павло Кропивка, директор Департаменту фінансів Полтавської ОДА

- В цілому він виконаний успішно, надзвичайно успішно, десь загальна сума видатків від доходів складає 9,5 мільярдів гривень. Ну основне досягнення наше те, що бюджет стабілізувався, і значну частину коштів ми направляємо у видатки розвитку.

У 2017 році з обласного бюджету найбільше коштів витратили на охорону здоров'я, а найменше – на фізичну культуру та спорт. 

Павло Кропивка, директор Департаменту фінансів Полтавської ОДА

- Охорона здоров'я становить 1 млрд 84 млн грн, освіта – 674 млн гривень, соціальний захист населення і соціальне забезпечення – майже 196 млн гривень, культура і мистецтво – 89 млн гривень, фізична культура і спорт – 37 млн, державне управління – майже 14 млн гривень.

Заступник голови Полтавської ОДА Микола Білокінь припускає: у зв'язку з утворенням ОТГ у 2018 році кількість райдержадміністрацій буде меншою, тож і фінансування з обласного бюджету на них суттєво скоротиться, відтак, гроші підуть на інші сфери. Наразі в області – 25 РДА, в яких працює майже 3 тисячі службовців. 

Микола Білокінь, заступник голови Полтавської ОДА

- По РДА області – 2051 одиниця, із них 541 одиниця – чисельність апаратів РДА.

Бюджет області на 2018 рік становить 10,5 мільярдів.

Стрічка новин