З Полтави в зону АТО відправились листівки-вишиванки та розмальовані пряники

У літературно-меморіальному музеї Короленка пройшла акція майстерні «Милосердя, добра та миру». Майстер-класи провели для учнів загальноосвітніх шкіл міста та районів Полтавської області.

Активісти Громадської організації Спілки жінок Полтавщини у музеї Володимира Короленка провели акцію майстерності «Милосердя, добра та миру». Для дітей Полтави та області вони провели два майстер-класи: із розпису пряників та виготовлення сувенірних листівок. Дитячі поробки, а саме – пряники, передадуть малечі у так звану «сіру зону району проведення АТО», а саме – в місто Дружківку Донецької області. А от листівки поїдуть до захисників.

Софія Якименко, координатор проектів Громадської організації Спілки жінок Полтавщини

- Метою заходу також є формування моральних цінностей у дітей через майстерність та доброзичливість. В акції приймають участь діти загальних шкіл міста та районів Полтавської області.

Аліна Лиша – кондитер. І хоч цією справою займається близько року, майстер-клас із декорування пряників, зізнається, проводить вперше. 

Аліна Лиша, кондитер 

- Взагалі, мені здається, в цьому важливий не сам дизайн, важливо, хто їх робить. Діти, мені здається, – це чиста душа, в якої немає нічого злого, злих думок. Хай краще цей пряник десь там потече, десь буде не рівна лінія, але в ньому буде душа.

Діти із задоволенням підтримали акцію: завзято розмальовували та клеїли.

Марія Полько, виготовляла листівку

- Дуже гарно буде, дітям буде дуже цікаво його роздивлятись і їм буде приємно, що хтось про них дбає.

Вікторія Бублик, виготовляла листівку

- Побільше щастя їм побажала би, радості, щоб вони завжди були на позитиві.

Катерина Головань, розмальовувала пряник

- Сьогодні я хочу побажати добра, і свою любов я виражаю цими розписами на пряниках.

Під час майстер-класу під керівництвом досвідчених наставників діти виготовили десять листівок-вишиванок та дванадцять пряників.

Стрічка новин