Альтернатива каві: які напої додають енергії

Альтернатива каві: які напої додають енергії

Вранці важливим є не лише сніданок, а й напій, який бадьорить та допомагає прокинутись. Зібрали кілька варіантів, як замінити каву, але зарядитись енергією! Кава відзначається не лише швидким ефектом бадьорості та цілим набором корисних властивостей, а й негативним впливом на організм при надмірному вживанню.

Тому краще періодично замінювати цей напій на якийсь інший, який зможе додати сил та настрою на весь день!

Зелений чай


Зелений чай не лише зміцнює імунітет, особливо у холодну пору, а й містить до 4% кофеїну! Така цифра інколи буває навіть більшою, аніж у звичайному горня кави. До того ж, чай на противагу каві працює на тривалий, а не швидкий результат.

Гарячий шоколад або какао

Ви можете здивуватись, але ранкова порція гарячого шоколаду не лише підіймає настрій, а й бадьорить! До того ж, какао зменшує ризики серцево-судинних захворювань. Ідеальний напій не лише для дітей, а й для дорослих та літніх людей.

Імбирний чай

Всього кілька хвилин і вдосталь різноманітних легких рецептів дозволять вам просто зготувати цікавий і бадьорий напій. Тертий сухий або свіжий імбир можна змішувати з лимоном, медом, м'ятою та заливати окропом. Ранкова свіжість та заряд енергії гарантовані. Важливо: краще не вживати цей напій натщесерце, адже він прискорює обмін речовин і може викликати неприємні відчуття у шлунку.

Стрічка новин