Полтавців запрошують на "круглий стіл" "Нова українська школа"

Полтавців запрошують на "круглий стіл" "Нова українська школа"

31 березня у Полтаві відбудеться зустріч у форматі "круглий стіл" для активних батьків та педагогів “Нова українська школа: чого чекати батькам”. Про це організатори повідомили на сторінці в соцмережі.

Під час круглого столу, полтавці зможуть дізнатися про особливості концепції Нової української школи, розібратися у нових стандартах початкової освіти та які зміни на практиці вони принесуть у школярські будні, а також обмінятися думками про сучасні освітні потреби малечі, поділитися своїм баченням ідеальної навчальної системи.

 Програма зустрічі:
11:00 - 12:00 Нові освітні парадигми: державна концепція, виклики, можливості.
12:00 - 13:00 Як це працює: 25 років нової української школи у ПНВК “Паросток”
- орієнтованість на здобуття компетентностей, а не лише знань
- study skills: оволодіння навичками для навчання
- індивідуалізовані навчальні траекторії
- соціальність та культура у шкільному житті
13:00 - 13:30 Кава-пауза з відкритим спілкуванням
13:30 - 14:00 Перспективи та можливості створення батьківського простору для Нової української школи.Зустріч розпочнеться 31 березня об 11.00 за адресою вул. Соборності, 46, Педагогічний центр “Академія” (вхід з боку міського будинку культури).

Участь у зустрічі безкоштовна, однак необхідна попередня реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/loIdGZseLOp19I0P2 або за телефоном +380973994847.

з

Довідка
Педагогічний центр “Академія” - громадська організація, яка працює у сфері заохочення соціальної творчості молоді, наснаження діалогу між поколіннями, підтримки толерантності й культури миру. Команда Центру має чималу практику освітніх та соціальних проектів, співпрацює з громадськими організаціями Німеччини, Македонії, Швеції, Польщі. Є засновником ПНВК “Паросток” - асоційованої школи ЮНЕСКО, ліцензованого середнього навчального закладу з додатковою освітою у галузі міжнародні відносини.

Стрічка новин