Замість домашнього арешту – тримання під вартою

У Полтаві Апеляційний суд вирішив не змінювати міру запобіжного заходу Геннадію Капканову, якого підозрюють в організації міжнародної хакерської кібермережі

За різними даними, спеціальним вірусом її учасники завдали шкоди понад півмільйону комп’ютерів у світі. Збитки від діяльності зловмисників сягають сотень мільйонів євро. Капканова і членів організованої ним мережі розшукували правоохоронці більше 30 країн. Суд розглянув апеляції Геннадія Капканова та його адвоката на рішення Октябрського районного суду Полтави щодо зміни міри запобіжного заходу з тримання під вартою на домашній арешт. Колегія суддів відмовила в апеляції та залишила Капканова під вартою до 26 квітня без права внесення застави. 

Андрій Рябішин, суддя

- Апеляційну справу адвоката Гонзак в інтересах підозрюваного Капканова Геннадія Геннадійовича залишити без задоволення. Ухвала слідчого судді Октябрського районного суду міста Полтави від 26.02.2018 щодо Капканова Геннадія Геннадійовича без змін. Ухвалення остаточне і касаційному оскарженню не підлягає.

Стрічка новин