В Україні сталося три вибухи за ніч і ранок

В Україні сталося три вибухи за ніч і ранок

15 березня тільки за одну ніч і ранок в Україні сталося три вибухи у трьох частинах країни. Про це на своїй сторінці у Facebook написав директор Департаменту комунікації Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко.

За його словами, перший вибух стався сьогодні о третій годині ночі у Деснянському районі столиці на вулиці Маяковського, 44-а.

Тоді відбувалося затримання патрульними місцевого жителя 1988 року народження без постійного місця роботи. Останній кинув під службовий автомобіль Тоyota ручну осколкову гранату, яка вибухнула. Правоохоронці не постраждали, однак атівка зазнала ушкоджень. Зловмисника затримали.

Другий вибух стався через півгодини у місті Ужгород. Невідома особа кинула вибухівку на територію будинку лікаря стоматолога. Люди не постраждали, втім вибухом було частково пошкоджено вікна, фасад будинку та огорожу зазначеного домоволодіння. Обставини події з’ясовують.

"Донеччина. о 09.00, у Добропіллі в квартирі подружжя, стався вибух невстановленого предмету. У результаті вибуху, господар загинув, а дружина отримала осколкові поранення (медичну допомогу надано без госпіталізації). Обставини події з’ясовують", - підсумував Шевченко.

ф

Стрічка новин