Полтавських добровольців привітали і в обласному управлінні поліції

За час проведення антитерористичної операції на Сході країни побувало близько 2 тисяч правоохоронців, серед них 800 – у складі батальйону «Полтава».

У залі обласного управління поліції – урочистості з нагоди Дня українського добровольця. 

Андрій Замахін, начальник поліції Полтавщини

- Сьогодні ми зібралися в цьому залі, щоб згадати, з чого все почалося, згадати мужність та відвагу наших земляків, які, не задумуючись, у 2014 році пішли боронити рідну землю на Схід України. Це – наша історія боротьби, це – наші герої.

На перших етапах проведення антитерористичної операції одну з важливих ролей відігравали саме поліцейські загони.

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації поліції Полтавщини

- Завдяки полтавським спецпризначенцям у Харкові вдалося відстояти тоді захоплення обласної державної адміністрації. Про це теж треба пам'ятати, і про це теж треба постійно згадувати і дякувати нашим хлопцям, які проявили щиро свій патріотизм, принциповість і виконали з честю поставлені тоді завдання керівництвом держави і області.

Свою першу поїздку у зону АТО добровільний батальйон «Полтава» здійснив до Артемівська у липні 2014 року. Відтоді сотні полтавців в його складі побували на Донбасі.

Сергій Гаврик, начальник Управління кадрового забезпечення ГУ НП в Полтавській області

- За час проведення АТО 3 працівника отримали бойові травми, один – бойові поранення, двоє працівників загинули. Це – молодший сержант міліції Матійчук Олександр Сергійович та рядовий міліції Кузьменко Віталій Михайлович. Загалом через лави батальйону «Полтава» пройшло близько 800 працівників, які були в зоні АТО.

А разом зі звичайними правоохоронцями, які виконували службові обов'язки у зоні АТО, ця цифра складає близько 2 тисяч осіб. Актори, музиканти та солісти Полтавської обласної філармонії зі сцени Головного управління поліції висловили свою повагу і щиру подяку добровольцям, які стали на захист держави, у піснях, а також згадали реальні події часів Майдану і війни на Сході в авторській програмі за однойменною книгою Бориса Гуменюка «Блокпост».

Стрічка новин