Кропивницький чи Полтава – мешканця якого міста оберуть директором Полтавського аеропорту

Досвід роботи та спеціальна освіта – необхідні умови, щоб стати директором Полтавського аеропорту. На цю посаду 6 чоловік подали свої кандидатури, із яких 4 – полтавці. У ході обговорення під час засідання комісії фахівці зупинилися на двох претендентах на цю посаду: мешканцях Полтави та Кропивницького. Хто ж займе місце керівника, стане відомо 15 березня.

Починаючи з 7 лютого упродовж 20 календарних днів всі охочі, які мають відповідну освіту та досвід роботи, могли висунути свою кандидатуру на посаду директора «Аеропорт «Полтава».

Термін подачі документів закінчився, тепер – етап обговорення претендентів.

Бажання зайняти керівну посаду виявило 6 кандидатів: 4 – з Полтави, один – з Кропивницького та один із Кременчука. А далі – стандартна процедура: перевірка документів на наявність за списком.

- Копія трудової книжки.

- Можете сказати, де працював раніше?

- Так, зараз дивимося, останній запис.

Але кандидатури 4 претендентів відхили. Причини – різні, серед яких: невідповідність освіти, відсутність досвіду роботи у цій галузі або ж вік.

Андрій Пісоцький, перший заступник голови Полтавської ОДА

- І два претенденти, які, на думку комісії, відповідають, мають відповідний досвід, фах, рівень підготовки, то вони, згідно з рішенням комісії, запрошені на наступний етап.

Члени комісії вважають: із двома претендентами варто поспілкуватися особисто, щоб краще дізнатися про кандидата та його думки щодо розвитку аеропорту. Ними стали мешканець Кропивницького Віктор Лещишин та полтавець Володимир Окара. Їх освіта та досвід роботи в цій сфері найбільш відповідають вимогам.

Хто ж обійме посаду директора «Аеропорту «Полтава», стане відомо 15 березня. Нагадаємо, перший міжнародний рейс з Полтави заплановано на 2 травня до Анталії.

Стрічка новин