З'явилися нові обставини вбивства мера Кременчука

Народний депутат України, член фракції Блоку Петра Порошенка Ігор Артюшенко звернувся до керівника Національної поліції України Сергія Князєва щодо нових обставин вбивства міського голови Кременчука Олега Бабаєва, яке сталося 26-го липня 2014-го року. 

Нові обставини були виявлені відомим правозахисником та адвокатом Іваном Макаром та можуть свідчити про те, що імовірним замовником вбивства виступала не та людина, яку розглядає слідство.

"Згідно з наданою нам інформацією, ініціатором такого явного тиску на суд та правоохоронні органи Полтавщини буде ніхто інший, як перший заступник голови Полтавської обласної ради пан Холод", – зазначив під час виступу Артюшенко.

Має нардеп й іншу інформацію щодо нинішнього першого заступника голови Полтавської облради.

"Відомо, що пан Холод був не тільки особисто знайомим з Олегом Бабаєвим, але й був його бізнес-партнером, і 20 вересня минулого року відомий правозахисник та адвокат Іван Макар офіційно подав заяву в Генеральну прокуратуру України про злочин, передбачений статтею 115 ККУ, де вказувалося на те, з його слів, що замовником вбивства був саме Євген Холод через наявність боргових зобов'язань", – повідомив нардеп.

За вказаною заявою, говорить Ігор Артюшенко, ГПУ відкрила тоді кримінально провадження за частиною 1 статті 364. В цій статті йде мова про зловживання службовим становищем. Нині нардеп звернувся до голови Нацполіції з проханням перекваліфікувати 364-ту статтю на 115-ту (умисне вбивство), що передбачає від 10 до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію