Врятувати профтехосвіту можна

Народний депутат України Артем Вітко представив план порятунку галузі профтехосвіти під час брифінгу у Верховній раді України. На думку обранця, на законодавчому рівні має бути вирішене питання фінансування таких закладів.

Професійно-технічна освіта України потребує порятунку, переконаний народний депутат України Артем Вітко. Її система на сьогоднішній день зруйнована, а належне фінансування відсутнє. 

Артем Вітко, народний депутат України

- На прикладі Львівської області я можу вам сказати, що фінансування на профтехосвіту виділено лише на те, щоб сплачувати комунальні послуги, і немає фактично розбудови матеріально-технічної бази.

Причини цього занепаду, на думку депутата, криються у відсутності довготривалого плану соціально-економічного розвитку всієї країни. 

Артем Вітко, народний депутат України

- У нашої країни немає стратегічного розвитку економіки, від якого ми, як профтехосвітяни, могли б відштовхнутися і підготувати кадри. Це все призводить до свавілля і економічного занепаду нашої країни.

Аби зберегти систему професійно-технічної освіти, Артем Вітко разом з колегами підготував законопроект 7268 про її повне державне фінансування. Останній покликаний забезпечити виживання галузі у перехідний час реформ та дати тверді соціальні гарантії учням та викладачам професійно-технічних закладів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію