Нардеп Артем Вітко на Полтавщині відвідав вдів та матерів загиблих атовців

Як на Полтавщині виконується законодавство України щодо пільг членам сімей загиблих воїнів АТО? Це з’ясовував народний депутат України, колишній командир славетного батальйону «Луганськ-1» Артем Вітко. Днями він побував у шести районах області, де зустрівся із матерями й вдовами бійців, полеглих на Донбасі.

Квіти, подарунки, грамоти – народний депутат України Артем Вітко привітав мешканок Полтавщини з Міжнародним жіночим днем. На зустрічі із обранцем у шести районах області прийшли матері і вдови загиблих на Сході бійців. Чутове, Карлівка, Нові Санжари, Кобеляки, Козельщина – скрізь жінки ділилися із нардепом своїми проблемами.

Олена Варенич, вдова 

- Мій чоловік служив в Мар'янці. Загинув на розтяжці. Залишилося двоє дітей маленьких. Сумують за батьком.

Валентина Бабенко, вдова

- Осиротіли дітки, взагалі стало дуже важко, немає підтримки моральної, немає допомоги. Немає чоловіка – немає щастя, як кажуть.

Про жахи війни Артем Вітко знає не з чуток. Кадровий військовий, капітан, у квітні 2014 року очолив Луганський обласний штаб «Руху опору» – неполітичного громадського руху, створеного для захисту України. На чолі батальйону особливого призначення «Луганськ-1» брав участь в Антитерористичній операції на Донбасі. Звільняв Лисичанськ, Рубіжне, Сєвєродонецьк, із батальйоном дійшов до Луганська. Родинні ж корені комбата із Полтавщини.

Артем Вітко, народний депутат України

- Мій прадід з Полтавщини, з Карлівського району, мій дід, батько – з Нових Санжар. Дуже важко дивитися, коли люди віддали найцінніше, що у них є, – своє життя. І я з дружиною, ми вирішили, що ми привітаємо таким чином цих жінок з 8 Березня і подаруємо ці цінні подарунки від щирого серця.

Народний депутат переконаний, що сьогоднішня влада не завжди приділяє належну увагу військовослужбовцям та їхнім сім'ям. Тому у політику пішов, щоб спробувати подолати таку несправедливість.

Артем Вітко, народний депутат України

- Дуже серйозна проблема. Треба більше активізувати роботу. До речі, зараз працюю над законопроектом щодо соціальної реабілітації військовослужбовців. Поки що йде напрацювання з низкою громадських організацій цього законопроекту.

В усіх населених пунктах, де побував народний депутат, жінки залишилися задоволені спілкуванням. Вони розраховують на подальшу допомогу і підтримку Артема Вітка й на те, що на Донбасі врешті настане мир.

Ганна Ходак, мати загиблого бійця АТО

- Дуже вдячна Артему Леонідовичу, що зібрав нас усіх, привітав з 8 Березня. Приємно, що нас не забувають, що хтось про нас пам'ятає.

Тетяна Опришко, мати загиблого бійця АТО

- Я вдячна, що знаходяться такі люди в нас ще у Верховній Раді, які нас розуміють, які нам допомагають. Ми дуже вдячні їм за це.

Олена Варенич, вдова

- Хочеться сказати, щоб скоріше закінчилася ця війна, щоб був мир у нас, і щоб більше ніхто не гинув.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію