У Диканці створять мурал із зображенням Кобзаря

З нагоди 204 дня народження Тараса Шевченка, Департамент будівництва, містобудування та архітектури Полтавської ОДА, презентував незвичайний ескіз муралу на стіні Диканської гімназії.

Тараса Шевченка представлять в образі "Українського супер-героя".

Задум реалізують восени.

На сторінці Департаменту у Facebook розповіли, що малюватимуть мурал полтавські художники дуету «Artist»: Янка Похилько та Олександр Фастовець.

Вони працюють над оформленням закладів, займаються графічним дизайном, також працюють у напрямку монументального живопису.

"На день народження прийнято робити подарунки. Тим більше, коли 204 роки виповнюється Тарасу Шевченку. Кобзар — це український супергерой. І поряд з ним будь-які персонажі Marvel та DC відпочивають. Так чому б ще раз і ще багато разів про це не нагадати дітям?", - запитують у Департаменті будівництва, містобудування та архітектури Полтавської ОДА .

п

Мурал — це різновид монументального мистецтва, малюнок наносять на стіну. Раніше стінописи використовували в Єгипті, Китаї, Середній Азії, Греції та Римі. Широко застосовували в античних містах Північного Причорномор'я в оздобленні житлових будинків та громадських споруд.

Диканська гімназія, де з’явиться стінопис, працює вже 41 рік. У ній навчається понад 600 учнів. Після початку дії реформи освіти, навчальний заклад став опорною школою.

За ходом виконання робіт у Диканській гімназії, можна стежити на порталі «Будуємо прозоро!» (zabudova.pl.ua). Там також є інформація про інші об’єкти Департаменту будівництва.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію