Полтавці сьогодні вшановували Кобзаря

Полтавці сьогодні вшановували Кобзаря

У Полтаві, біля пам'ятника Кобзарю, відбувся урочистий захід з нагоди 204-ї річниці від Дня народин Тараса Шевченка. Його організували в місцевому осердку  "Свободи".

Близько ста полтавців заспівали державний гімн України, згадали безсмертний "Заповіт" Шевченка та його настанови, й поклали квіти до підніжжя пам'ятника Пророка.

Під час зібрання, голова Полтавської міської організації ВО "Свобода" Юліан Матвійчук, звернувся до полтавців: 

"Сьогодні ми відзначаємо день народження великої людини, нашого Пророка. Все необхідне для побудови великої держави і великої нації українців, давно прописані Тарасом Шевченком в "Кобзарі". Слово – було його зброєю. Шевченко писав: "Борітеся ‒ поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая!". Все наше життя - це боротьба. Будьмо сильними, як заповідав Тарас. Ніколи не можна зупинятись на досягнутому. Обрав свій шлях, то йди по ньому до кінця".

Захід Захід

Заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко, зазначив: 

"Кобзар" - це джерело натхнення до боротьби та відродження нації. Не зважаючи на різницю в століття, слова Шевченка не втратили актуальності. У більшості хлопців на передовій є своє маленьке видання "Кобзаря". Молода кров і пророчі слова Шевченка спонукають рухатися вперед до перемоги".

Завершилася акція традиційним декламуванням віршів українського генія. Також присутні поклали квіти до підніжжя пам'ятника Великого Кобзаря.

Стрічка новин