З 8 по 12 березня рятувальники Полтавщини працюватимуть у посиленому режимі

З метою оперативного реагування на надзвичайні події та ситуації у період  святкового і вихідних днів з 8 по 12 березня 2018 року підрозділи ГУ ДСНС України у Полтавській області переведені на посилений режим несення служби.

Цілодобово на чергуванні перебуватимуть 230 чоловік особового складу та 73 одиниць техніки. Також, Головне управління готове забезпечити введення в бойові розрахунки резервної техніки та особового складу для виконання завдань за призначенням додатково 240 рятувальників та 80 одиниць спеціальної та інженерної техніки, а також піротехнічні розрахунки.

7 березня   заступник начальника Головного управління Олександр Лисенко провів інструктаж з оперативними групами і черговими змінами, залучених до несення служби з 8 березня по 12 березня.

Головним управлінням організовано взаємодію з місцевими органами влади, територіальними органами Національної поліції України, регіональними службами цивільного захисту з питань забезпечення техногенної і пожежної безпеки на об'єктах, задіяних  до святкування Міжнародного жіночого дня, та на випадок спільних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій і небезпечних подій. Визначено, порядок дій і графіки чергування оперативних мобільних груп. Пожежна, інженерна і спеціальна техніка приведена у підвищену готовність.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію