18 млн гривень – на реалізацію проектів розвитку територіальних громад

У 2017 році у цьому конкурсі майже 100 учасників із Полтавщини представили свої проекти, половина з яких отримали перемогу. А тепер з кращими підписують угоди про фінансування з обласного бюджету на реалізацію проектів.

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на Полтавщині проводять із 2010 року. 

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- В 2017 році 84 учасники взяли участь у нашому конкурсі, із яких 52 – переможці. У грудні ми визначили цих переможців і затвердили кошторис майже на 18 млн гривень під реалізацію на 2018 рік.

Заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко розповідає: на 2018 рік планують змінити критерії до відбору нових проектів.  

Анатолій Ханко, заступник голови Полтавської обласної ради

- Ми в проектах хочемо змінити саму політику обласної ради. Щоб кошти в першу чергу йшли на інноваційні проекти, які пов'язані з електронним документообігом, електронним врядуванням. Щоб частина (коштів) пішла на відновлювальну енергетику та створення пожежних частин місцевих.

Цього дня презентували і кращі проекти-переможці Полтавської області за 2017 рік.

Володимир Омельченко, сільський голова с.Рашівка (Гадяцький район) 

- Це спільний проект трьох сільських рад: Рашівської, Лисівської та Харковецької. Це проект – місцева пожежна охорона – запорука профілактики виникнення пожеж. Мета проекту – придбання пожежного автомобілю. Даний проект був успішно реалізовано в 2017 році і створена місцева пожежна охорона.

Кошти на реалізацію цього проекту виділили із обласного бюджету у розмірі 308 тисяч гривень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію