Ціни на проїзд у громадському транспорті найближчим часом можуть змінитися

Полтавський окружний адмінсуд наказав перевізникам знизити вартість проїзду в громадському транспорті міста. Таке рішення служителі Феміди ухвалили у відповідь на позов голови Соціалістичної партії України Сергія Капліна до міськвиконкому. Засідання суду призначили на 21 березня, а соціалісти переконані – разом із полтавцями зможуть відстояти справедливу ціну на проїзд.

Сергій Каплін домігся зниження тарифу на проїзд в Полтаві до 4 гривень. Такі рішення окружного адмінсуду. Підвищення цін на проїзд у громадському транспорті в Полтаві незаконне, переконані полтавські соціал-демократи та нардеп Сергій Каплін. Саме тому 2 тижні тому голова Соціалістичної партії з командою подали на міськвиконком до суду з вимогою відповідне рішення скасувати, а вартість проїзду повернути. На забезпечення позову адмінсуд ухвалив – зупинити рішення міськвиконкому про підняття тарифів. До остаточного розгляду справи міський транспорт має курсувати за старою ціною.

Сергій Каплін, голова Соціалістичної партії України

- Ми разом з вами, я хочу підкреслити, спільними зусиллями сьогодні добилися, щоб окружний суд міста Полтави скасував незаконне підвищення цін на проїзд до 5 грн. З сьогоднішнього дня ви маєте право вимагати проїзд за 4 грн, підкреслюю за 4 грн.

Утім, за словами соціал-демократів, перевізники поки що не знизили цін в маршрутках. А міськвиконком і мер не поспішають виконувати вимогу повернути вартість на транспортні послуги.

Юрій Синяк, депутат Полтавської міської ради від Соціал-демократичної партії (СДП)

- Сьогоднішнє рішення суду щодо незаконного підняття тарифів у міському транспорті ще раз доводить нашу правоту в тому ракурсі, що рішення виконавчого комітету міської ради було незаконним.

Юристи СДП вивчають питання щодо процедури притягнення до відповідальності тих, хто не виконуватиме рішення про призупинення. 

Валерій Прядко, депутат Полтавської обласної ради від Соціал-демократичної партії (СДП)

- Ніхто в це не вірив, я так розумію, але сьогодні призупинено, і на 21 березня призначено засідання суду: Каплін проти Полтавського міськвиконкому. Ми зробимо все, наші юристи зроблять все для того, щоб довести, що це не обґрунтовано, що це не правильно процедурно, і що це дуже дорого для міста Полтави.

Прийняти якесь тимчасове рішення з приводу цінової політики на транспорт мають уже завтра на засіданні виконавчого комітету. 

Валерій Прядко, депутат Полтавської обласної ради від Соціал-демократичної партії (СДП)

- Міський голова терміново скликає, бо міськвиконком повинен відреагувати на рішення суду і подивимося завтра, що скаже міська рада, а точніше міськвиконком.

Наразі полтавці очікують рішення термінового засідання міськвиконкому в середу, адже ігнорувати рішення суду не можна. Перевізники вимушені будуть знизити тарифи, переконані соціал-демократи.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію