Уляна Супрун пропонує на 8 березня не дарувати квіти жінкам

"Наближається 8 березня та біля мого робочого місця з’являється все більше букетів з квітами й привітань зі святом. Хочу попросити не вітати мене в цей день. Не дарувати квітів та інших подарунків", - написала в соцмережі в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

"Бо не сприймаю 8 березня чи будь-яке інше свято, як привід вітати жінку з тим, що вона є жінка. А якщо в такий спосіб ви хочете підтримати мої, як жінки, права та свободи - квіти та особливий день для цього також не потрібні. Боротьба проти гендерної дискримінації - важливий і відповідальний процес, котрий необхідно підтримувати не подарунками раз на рік, а активною громадянською позицією".

Якщо знаєте про випадки насильства над жінками чи дискримінації - підтримуйте їх, повідомляйте відповідні державні структури та організації, які захищають права жінок.

Допис у мережі Допис у мережі

Зараз ЮНЕСКО та Вікіпедія запустили кампанію #Wiki4Women. Вона направлена на ширше представлення жінок в інформаційному середовищі. До прикладу, з 25 тисяч статей, які публікуються у Вікіпедії щодня, лише 17% про жінок. Організатори кампанії заохочують більше писати про досягнення та внесок жінок на сторінках Вікіпедії. Долучайтеся, деталі тут: https://goo.gl/zprjVf

Це добрий приклад реальної користі, яку може зробити кожен, заради захисту прав жінок. А квіти нехай ще поростуть, написала Супрун.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію