Виключаєм віртуальне та включаємо реальне

Під таким лозунгом пройшла презентація книги Анни Коршунової «Комп і компанія». Книга писалась близько року, але, як зізнається письменниця, цим самим вона розтягувала задоволення. Для головних героїв тиждень без комп'ютера – каторга, але вони вимикають свої гаджети і роблять крок назустріч літу в селі. 

До Полтави завітала сумська письменниця Анна Коршунова. Тут вона презентувала свою книгу «Комп і компанія». Ця повість має безліч нагород, одна з яких – «Книга року BBC Україна» в номінації «дитяча література». Але найважливіша відзнака, зізнається Анна, та, яку вона отримала на «Коронації слова» – «Вибір дітей». 

Анна Коршунова, дитяча письменниця 

- Це відзнака, яку дали діти, ті, що читали цю книжку, от для мене це найважливіше. Звичайно, це дуже приємно – отримувати премії.

Головні герої книги виросли у місті і не уявляють свого життя без комп'ютера. Але батьки змушують хлопців відправитись у село. Прототипом героїв книги стали сини авторки, географія також не вигадана.

Анна Коршунова, дитяча письменниця 

- Моя мама живе на Полтавщині в Лохвицькому районі в місті Заводському. Один з мікрорайонів цього міста раніше був селом Бресі. В книжці якраз село Бресі, я зберегла історичну назву. Я списувала безсовісно із своїх хлопців.

Письменницю в Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва, говорять, чекали ще з минулого року. Основна аудиторія на творчому вечорі – педагоги-організатори, тому що Анна Коршунова також є викладачем у Сумській гімназії для обдарованих дітей. Основна тема заходу, зізнається головний бібліотекар читальні, – все ж таки проблема комп'ютерної залежності дітей. 

Валентина Гринько, головний бібліотекар відділу соціокультурної роботи

- І як все-таки мудрі батьки можуть повернути так, щоб діти почали читати, щоб діти почали жити реальним життям, щоб вони розуміли, які є загрози у віртуальному світі. Адже цифрове покоління, воно буде жити в цьому цифровому світі, але воно повинне бути обізнане.

Ілюстратором книги стала художниця Надія Міцкевич. Наклад книги – дві з половиною тисячі, але письменниця говорить: сподівається на перевидання з більшою кількістю малюнків.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію