Майже тисячу гривень – на лікування

Таку суму зібрали під час благодійної виставки-ярмарку в аграрній академії на лікування п'ятнадцятирічного Анатолія Мікоса. До благородної справи долучилися небайдужі і усієї області.

У холі аграрної академії – незвична атмосфера: тут голуби, канарки, перепели та кролики. Це благодійна виставка-ярмарок тварин, до якої долучилися представники з усієї Полтавської області. 

Юлія Радочіна, керівник підрозділу з організації виховної роботи ПДАА

- ПДАА є співорганізатором благодійної виставки-ярмарку, метою цього заходу є зібрання коштів на лікування і реабілітацію хлопчика Мікоса Анатолія, який хворіє на синдром Гієна-Барре.

П'ятнадцятирічний Анатолій хворіє з червня 2017 року. Його родина кожні два тижні витрачає на лікування майже по 4 тисячі гривень. Тому до виставки-ярмарку долучився і батько хлопчика Артем Мікос. Чоловік не один рік займається розведенням кролів.

Артем Мікос, батько Анатолія Мікоса

- Це білий Панон: порода-не порода, гібрид-не гібрид – це ще невідомо. Займаюся ними уже 5 років, у нас вдома сімейна кролеферма така, невеличка. Приїхали на виставку: показати та щось продати.

А це канарки та амадіни. Їх власник не зміг залишитися осторонь чужої біди та теж долучився до благодійного продажу.

Олександр Каплуновський, долучився до благодійної виставки-ярмарку

- Канарейками займаюся уже років 35, а амадінами років 15, якщо так, серйозно. Амадіни ті, що в мене представлені, живуть в Австралії. А ось цей вид (показує) виведений в неволі. 

Студенти академії розповідають: подібні заходи в них проходять не вперше, а от вони активно підтримують такі ініціативи. 

Юлія Щербакова, студентка ПДАА

- Я вважаю, що ця акція потрібна для того, щоб показати, хто є насправді небайдужим, і показати, що світ не без добрих людей і ми можемо допомогти іншим.

Під час благодійної виставки-ярмарку на лікування Анатолія Мікоса зібрали майже 1 тисячу гривень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію