Працівники «Полтаватеплоенерго» представили свої таланти

Роботи хенд-мейд співробітники підприємства презентували на традиційній виставці до 8 Березня. Вона містить вишивку, предмети образотворчого мистецтва, в'язані речі, власноруч створені прикраси тощо.

Розрахунки, схеми, тепломережі і котли – ці та ще багато інших аспектів виробництва теплової енергії давно вже стали невід’ємною частиною життя для працівників обласного комунального підприємства «Полтаватеплоенерго». Та робота роботою, а хобі ніхто на відміняв. Після трудового дня на котельнях, в абонентській службі та інших структурних підрозділах підприємства працівники «Полтаватеплоенерго» вдома відпочивають за улюбленою справою: вишивають, в'яжуть, малюють. Результати цієї творчої діяльності традиційно стають частиною щорічної колективної виставки напередодні першого з весняних свят – 8 Березня. 

Тетяна Бібікова, голова профкому ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго

- В цьому році участь взяли 65 працівників. Було надано десь 130 робіт різного характеру.

Подібні виставки на підприємстві проводять протягом останніх п'яти років. Вони, зазначають полтавські теплоенергетики, сприяють згуртованості колективу, дають змогу познайомитися з колегами з іншого, креативного боку. Одна з постійних учасниць цих виставок – Тетяна Ломако, яка працює на підприємстві художником-оформлювачем, – і цього року представила цілий ряд своїх нещодавно виготовлених робіт.

Тетяна Ломако, художник-оформлювач ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

- На підприємстві ми робимо технічні роботи, пов'язані з написами, з технічними написами на котельнях на насосах, а для себе малюю в різних жанрах, роблю картини, картини олією, гуаш, акварель.

На цій виставці – її роботи у техніці пап'є-маше. Вони, говорить майстриня, потребують багато часу, скрупульозності та терпіння, але результат того вартий.

Тетяна Ломако, художник-оформлювач ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

- Потрібен деякий час для того, щоб робота висохла. Тому що папір вологий, клей, робляться нашарування і кожен шар висихає.

Вишивка, живопис, в'язання, виготовлення м'яких іграшок – лише невелика частка захоплень працівниць «Полтаватеплоенерго». У багатьох із них ці хоббі – з дитинства.

Олена Тимошенко, інженер виробничої служби ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

- Вишивкою займаюся вже давно, практично з перших класів, навчила мене бабуся моя вишивати. Але у нас всі в сім'ї вишивають: і бабуся, і мама. Так ми проводили своє дозвілля.

Цікаве дозвілля за улюбленою справою дозволяє відпочивати душею. А ще, кажуть автори експозиції, цією виставкою вони прагнуть надихнути інших на творчість. І судячи з того, що з кожним роком кількість учасників виставки зростає, – це їм вдається.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію