Дороги чистять, готуючись до нових снігопадів

Дороги міжнародного, регіонального та територіального значення продовжують розчищати від снігу та льоду. Лише сьогодні ділянка автошляху Н-31 Дніпро-Решетилівка на всій території області стала ширшою на 2 метри. Щоб забезпечити проїзд шляхами регіонального значення, Служба автомобільних доріг залучила майже 120 дорожніх механізмів. Серед них – роторні, які за допомогою спеціального пристосування викидають сніг на відстань 40 м. від дороги.

Великогабаритна техніка вийшла на прибирання від снігу міжнародних, регіональних та територіальних автошляхів, за які відповідає Служба автомобільних доріг у Полтавській області. Усього – близько 1700 кілометрів.

До розчищення доріг щодня залучають майже 120 дорожніх механізмів. Один з них – автогрейдер. Основна його робота полягає в очищенні від снігу транспортних зупинок та узбіч, розширенню проїздів. Сьогодні дороги М-03 Київ-Харків та Н-31 Дніпро-Решетилівка вдалося розширити на 2 метри. Окрім розчищення за допомогою техніки, працюють і робітники.

Олександр Ткаченко, заступник начальника Копилянської дорожньо-експлуатаційної дільниці ДП «Полтавський облавтодор»

- Сьогодні у нас завдання скинути снігові вали, тому що наближається наступний снігопад і потрібно звільнити узбіччя для того, щоб було куди скидати сніг, якого знову буде не мало.

Група під керівництвом Олександра Ткаченка розчищає пішохідні переходи та зупинки транспорту. Лише у Полтавському районі прибиранню підлягає 17 переходів. Незважаючи на те, що погода у порівнянні з минулим тижнем значно спокійніша, працівники автодору продовжують працювати у цілодобовому режимі.

Анатолій Мягкохліб, заступник начальника Служби автомобільних доріг у Полтавській області

- Ну основний тягар випав на працівників Полтавського обласного автодору, які і вдень, і в ніч забезпечували проїзд. Кожної доби у нас працювало у цілодобовому режимі близько 120 механізмів, 150-170 чоловік, які своєю працею забезпечували проїзд дорогами області державного значення.

Також до прибирання снігу залучили таку великогабаритну техніку, як трактори та навантажувачі. Під час негоди працівники Служби автомобільних доріг області щодня висипали на автошляхи близько 1500 тонн піщано-сольової суміші. 

Одним з найефективніших та найвидовищніших видів прибирання снігу з автошляхів є робота роторної снігоочисної машини.

Фахівці Служби автомобільних доріг у Полтавській області запевняють, що вже готові до можливих погодних змін та нових снігопадів.

Стрічка новин