Журналістка із Сум навчала юних полтавців основам професії

Журналістка із Сум навчала юних полтавців основам професії

Для школярів сьогодні в Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара провели творчу зустріч з Ганною Шевченко. Навчали медіакультури та грамотності у рамках роботи студії для молоді "Відкритий простір".

Керівник гуртка "Основи журналістики" Сумської обласної гімназії для талановитих та творчо обдарованих дітей Ганна Шевченко, провела для глядачів майсер-клас "Маніпуляція свідомістю через викривлення історичної пам'яті". Вона багато років викладає в школі, яку між собою вони називають Хогвартс. Крім того, жінка ще й талановита письменниця, яка пише під псевдонімом "Анна Коршунова".


"Пишу давно. Дуже допомагає журналістський досвід. Мої випускники нині на загальноукраїнських телеканалах. Разом з дітьми випускаємо газети, проводимо журналістькі розслідування, спілкуємося із владою. Все, як у справжній журналістиці",
- поділилася з присутніми Ганна Шевченко.

На занятті, запрошена гостя пояснила студійцям механізми маніпуляцій суспільною свідомістю, показала відмінність між маніпулятивним медіатекстом і звичайним. Також вона зауважила про розуміння і знання історії своєї родини й рідного краю. Бо, за її словами, це допомагає виробити  імунітет проти пропаганди в інформаційній війні.

"У Сумах ми запровадили проект: робити стінгазети для воїнів АТО. Досить успішно таку передали в Авдіївку. А ще ми ініціюємо чимало цікавих планів. Хочемо, щоб знання і здобутки нашої школи журналістики переймали в інших областях".

Також Ганна Шевченко презентувала присутнім свою книжку "Комп і компанія". Видання стало переможцем у номінації "Дитяча книга року ВВС-2017".

Стрічка новин