Для видавців Укрпошта запровадила знижки

Укрпошта анонсувала запровадження системи знижок для залучення нових клієнтів до своєї послуги «Пріоритетна викладка періодичних друкованих видань». Про це повідомляє прес-служба Укрпошти.

За результатами наради, яку провели наприкінці грудня Українська Асоціація Медіа Бізнесу (УАМБ) та ПАТ «Укрпошта», з’явилася пропозиція для нових клієнтів послуги – знижка на 16,7 – 25%, в залежності від формату домовленостей:

 • для видавців та редакцій, що розпочали співпрацю за послугою до початку 2018 року та мають намір розміщувати видання наступні 12 місяців, знижка складатиме 25%.
 • для видавців та редакцій, що розпочали співпрацю за послугою вже з початку 2018-го року та мають намір розміщувати видання наступні 12 місяців, передбачено знижку 16.7%.

  Також Укрпошта повідомляє, що за один квартал дії послуги нею вже скористалися понад 60 видавництв/редакцій, тож у підприємстві обіцяють бути гнучкими у питанні обчислення фінального розміру знижки – тому що зацікавлена отримати клієнтів на тривалий термін користування послугою «пріоритетна викладка».

  Нагадаємо, що з 1 жовтня 2017 року Укрпошта пропонує видавцям нову послугу «Пріоритетна викладка періодичних друкованих видань», створену для популяризації цих видань у відділеннях поштового зв’язку.

  Вона передбачає розміщення поліграфічної продукції (газети, журнали тощо) на спеціальній стійці-стенді з кишенями (місцями) і встановлення її у найбільш видному та зручному для відвідувачів місці.

  З початку року 374 видавці подали документи до Державного реєстру.

Стрічка новин

  Розділи сайту:

  Написати лист в редакцію