Вихідними на Полтавщині чадним газом отруїлося дев'ятеро людей

На Полтавщині, за вихідні, дев’ятеро людей ймовірно отруїлися чадним газом, одна жінка загинула під час пожежі.

Зокрема, трагічний випадок стався у Гадяцькому районі. З власного будинку до медичного закладу доставлено родину – 60-річного чоловіка, його 55-річну дружину, їх 30-річну доньку та двох онуків (2008 р.н та 2014 р.н). Наразі діти знаходяться у лікарні.

У Кобеляках до приймального відділення лікарні було доставлено 43-річну жінку та її 3-річну дитину. Обоє отруїлися чадним газом в своєму домогосподарстві. Інформацію подали на сторінці Поліція Полтавщини в соцмережі.

У Диканському районі газом отруїлося газом подружжя (1973 р.н та 1972 р.н). За попередньою інформацією, причиною стала несправність пічного опалення. Стан здоров’я обох наразі задовільний. 88-річна пенсіонерка загинула під час пожежі у власному будинку в селі Супрунівка Полтавського району. ЇЇ тіло виявили рятувальники. Попередня причина пожежі – необережне поводження з опалювальним пристроєм.

Поліція Полтавщини закликає громадян підвищити свою увагу щодо дотримання правил пожежної безпеки під час експлуатації печей, користування обігрівальними приладами, при користуванні вогнем, аби не допустити нещасних випадків у своїй домівці.

"Бережіть життя своє та близьких, суворо дотримуйтесь правил пожежної безпеки!", - зауважують в поліції.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію