Складати іспит з правил дорожнього руху відтепер можна й англійською

Усі маршрути, за якими майбутні водії здаватимуть практичну частину іспиту, можна подивитися онлайн. Крім того, для іноземців спростили складання теорії для отримання водійського посвідчення, адже її можна пройти англійською.

Сервісні центри МВС оприлюднили на власному сайті усі маршрути для другого етапу практичної частини. Він проходить в реальних умовах дорожнього руху. Під час першого етапу майбутні водії показують свої навики кермувати на спеціальному майданчику.

За цим посиланням можна обрати свій регіон та територіальний сервісний центр МВС, зручний для складання іспиту. Також можна завантажити схеми маршрутів. За кожним сервісним центром МВС закріпили від 2 до 7 маршрутів, котрі обираються екзаменатором перед проведенням іспиту.

Крім того, для іноземців спростили складання теоретичної частини екзамену. Тепер є можливість складати іспит з ПДР англійською мовою.

Мову можна обрати самостійно перед початком проходження іспиту. Після вибору мови, в англійському перекладі також надається інструкція щодо проходження екзамену. Повний перелік питань з правил дорожнього руху та відповідей до них англійською мовою також можна завантажити з сайту Головного сервісного центру МВС.

Нагадаймо, аби зареєструватися на іспит для отримання водійського посвідчення іноземцям, необхідно надати:

  • документ, що посвідчує особу;
  • копію ідентифікаційного коду;
  • чинну медичну довідку встановленого зразка про придатність до керування транспортними засобами відповідної категорії (форма 083/о);
  • свідоцтво про закінчення навчального закладу з підготовки водіїв транспортних засобів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію