Освітян консультували з питань правопросвітництва

У Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги для керівників навчальних закладів провели тренінг. Всі присутні мали змогу поставити питання з юридичної тематики та отримати відповідь фахівців.

У 2017 році прийняли цілу низку реформ як в освіті, так і в юридичній сфері. 

Леся Марталішвілі, начальник управління освіти виконкому Полтавської МР

- Все, що зараз трактується у зв'язку з прийняттям нових законодавчих актів і підзаконних, – все абсолютно неоднозначно. І людині, у якої немає юридичної освіти, дуже важко розібратися в цих нюансах.

Саме тому освітян зібрали, щоб пояснити нововведення та незрозумілі моменти в законодавчих актах. Адже їх цікавлять нововведення в реформі освіти Нової української школи. 

Олена Голтвяниця, директор Полтавської ЗОШ №17

- Очікуємо, в першу чергу, те, що ми повинні, як керівники, абсолютно нові знання, тому що законодавство не тільки про освіту, але і вцілому законодавство, те, що стосується роботи, галузі освіти, то воно весь час змінюється.

 А підписання меморандуму про співпрацю дасть змогу краще надавати консультації. 

Олександр Черчатий, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Полтавській обл.

- Сьогодні буде підписано меморандум між управлінням освіти міськвиконкому, регіональним центром та двома нашими структурними підрозділами – двома Полтавськими місцевими центрами – першими та другим місцевим центром з надання безоплатної правової допомоги.

А ось і сама процедура підписання тристороннього договору між сторонами та традиційне рукостискання. 

Олександр Черчатий, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Полтавській обл.

- Лише в минулому році близько 30 тисяч жителів області звернулися за правовою допомогою до фахівців наших місцевих центрів, бюро правової допомоги. І, крім наших основних функцій, у нас дуже важливий напрямок - це правопросвітництво.

У рамках правопросвітництва освітянам обіцяють надавати усю правову підтримку та консультації з різних питань.

Людмила Бубир, директор Другого Полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

- На першому місці у нас буде проведення правоосвітньої роботи, тобто роз'яснення тих актуальних питань законодавства, які будуть цікавити як учнів, так педагогічний колектив і, можливо, це будуть і батьки.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію